Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Obklad kovovej zárubne Masonite "OKZ 85" 85mm - 300mm

 Obložky kovových zárubní OKZ 60 na hrúbku steny 60-300mm od výrobcu Masonite je obklad kovovej zárubne so záklopovou obložkou šířky 85 mm. Obložky kovových zárubní sú určené pre obklad štandardných oceľových zárubní. Tento typ obložkovej zárubne sa do priechodzieho otvoru osádza kolo pôvodnej kovovej zárubne a umožní tak renovaciu zárubní bez hrubých búracích a stavebných prác. Obklad kovovej zárubne sa vyrába priamo na mieru danému stavebnému otvoru a je vhodný pre rôzne rozmery priechodzích otvorov a hrúbky stien. Do tohoto typu zárubne je možné osadiť dvere plné, presklené i celosklenené. S Obkladom kovovej zárubne môžete bez problémov zmeniť pravé dvere za ľavé a naopak alebo sa rozhodnúť pre dvere posuvné nebo skládacie.
 
 

      Popis obkladu kovovej zárubne na st. 45  katalógu dverí Masonite 2018.