Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Vďaka dverám s povrchom CPL ziska Váš interiér novy vzhľad a upúta pozornosť od prvého momentu.Dvere sú zárukou vysokej odolnosti voči oderu, poškrabaniu či pofrkaniu rôznymi kvapalinami. Vyznačujú sa povrchom od nemeckého dodávateľa EGGER a KAINDL.

DEKORY CPL

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA CPL (LAMINÁT)

 
 
 

SKLÁ

 

Bez príplatku:

S príplatkom:

 

DEKORY A SKLÁ DOSTUPNÉ PRE RÁMOVÉ DVERE

 

Katalóg na stiahnutie:

 Katalóg ATVYN 2018 .PDF 

 

Bezfalcové CPL dvere ATVYN

Všetky modely CPL dverí ATVYN je možné dodať aj v bezfalcovom prevedení so skrytými pántmi a magnetickým zámkom.

Bezfalcové (tiež bezpolodrážkové)sú elegantnou variantou interiérových dverí, kde dvere v zatvorenom stave zachovávajú jednotnú plochu so zárubňou. Rozdiel medzi falcovým a bezfalcovým prevedením je nasledovný:

Elegantnosť prevedenia dopĺňajú tzv. 3D skryté závesy, ktoré nepôsobia rušivo a zachovávajú celistvosť plochy. Okrem toho,že tieto závesy umožňujú otvorenie dverí o plných 180º, tiež umožňujú nastavenie pozície dverí 3D t.j. vo všetkých troch smeroch.

Aplikácia magnetického zámku talianskej značky AGB s okresaným minimalistickým dizajnom a kvalitou opracovania nás potvrdzuje v snahe uspokojiť aj náročnejšieho zákazníka.